Proszę o pomoc jak rozwiazac problem, gdzie to mozna zglosić ?.Sąsiad na balkonie strasznie kaszle,i pluje tą flegmą za balkon to jest strasznie obrzydliwe!
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Nie wierzę w to, co czytam XD
Hahaha, tego tu jeszcze nie było. Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa!
Znaleźć sobie hobby. Wychodzić częściej do znajomych, zamiast nasłuchiwać, czy sąsiad wyszedł na balkon i zastanawiać się, czy będzie kaszlał. Wyprowadzić się.
Zwróć uwagę sąsiadowi kulturalnie żeby nie pluł na balkonie i po sprawie.
napisz kartkę zażalenie wrzuć do jego skrzynki i paczkę chusteczek higienicznych może chłopa nie stać
Zapisz go do lekarza i po problemie
Blee Ochydaaa Łeeeeee...
Porozmawiaj z sąsiadem.Duzo ludzi obrzydliwie pluje na chodnik.Inni zabieraja to na hutach do domu. Wytłumaczyć dla sąsiada co czujesz.Zaproponuj z troski lekarza.Poki co skarga na uciążliwego do spoldzielni,najlepiej od paru osób.
Mam taką sąsiadkę,od rana charchocze flegmą przez balkon i kopci fajki, niestety smoła wychodzi z płuc,taki nałóg, pozdrawiam
Jak starszy i nie dogrzany to wystarcz sąsiada rozgrzać ii to powinno pomóc.
Ludziom to się w dupach po przewracało,nie mają czego się czepiać.
Mój mąż też wychodzi posiedzieć na balkonie i kaszle ,to już nie może,a ty zamiast nasłuchiwać kto co robi zajmij się swoim życiem i nie interesuje się,jakoś nikt nigdy nie zwrócił uwagi.