Kaszlacy sąsiad

Proszę o pomoc jak rozwiazac problem, gdzie to mozna zglosić ?.Sąsiad na balkonie strasznie kaszle,i pluje tą flegmą za balkon to jest strasznie obrzydliwe!

Nie wierzę w to, co czytam XD

Hahaha, tego tu jeszcze nie było. Biorę po 500 od każdej drużyny i słucham Państwa!

Znaleźć sobie hobby. Wychodzić częściej do znajomych, zamiast nasłuchiwać, czy sąsiad wyszedł na balkon i zastanawiać się, czy będzie kaszlał. Wyprowadzić się.

Zwróć uwagę sąsiadowi kulturalnie żeby nie pluł na balkonie i po sprawie.

napisz kartkę zażalenie wrzuć do jego skrzynki i paczkę chusteczek higienicznych może chłopa nie stać

Zapisz go do lekarza i po problemie

Blee Ochydaaa Łeeeeee...

Porozmawiaj z sąsiadem.Duzo ludzi obrzydliwie pluje na chodnik.Inni zabieraja to na hutach do domu. Wytłumaczyć dla sąsiada co czujesz.Zaproponuj z troski lekarza.Poki co skarga na uciążliwego do spoldzielni,najlepiej od paru osób.

Mam taką sąsiadkę,od rana charchocze flegmą przez balkon i kopci fajki, niestety smoła wychodzi z płuc,taki nałóg, pozdrawiam

Jak starszy i nie dogrzany to wystarcz sąsiada rozgrzać ii to powinno pomóc.

Ludziom to się w dupach po przewracało,nie mają czego się czepiać.

Mój mąż też wychodzi posiedzieć na balkonie i kaszle ,to już nie może,a ty zamiast nasłuchiwać kto co robi zajmij się swoim życiem i nie interesuje się,jakoś nikt nigdy nie zwrócił uwagi.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.